Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe wiele wspaniałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to w pewnych sytuacjach defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.