Instalacje LPG w samochodzie Kraków

Jeśli denerwujesz się na podwyżki kosztów paliwa, być może zechcesz zainteresować się tym tematem, iż istnieje opcjonalny sposób na tankowanie wozu, jaki jest poprawniejszy dla środowiska, dla silnika i dla budżetu, bowiem kosztuje mniej więcej połowy cena benzyny i oleju napędowego.

Montowanie LPG Kraków

Chodzi o gaz. W obliczu tych sporych walorów nasuwa się pytanie, czy w gruncie rzeczy należałoby przebudować samochód pod tym kątem? Spójrzmy!

Przerobienie auta na gaz – korzyści
Nadrzędną zaletą konwersji samochodu jest redukcja cen paliwa, jaką można obniżyć o około 40%. Wypływa to z faktu, że LPG podlega o wiele niższemu zużyciu paliwa niż benzyna i olej napędowy oraz choć jest mniej wydajny (około 15% do 20%) – redukcja sumptów z nawiązką to wynagradza.

Piotr Marzec Kraków

Jeżeli przerobisz pojazd, będziesz mieć prawo do obniżenia podatku drogowego, bowiem państwo sprzyja takim rozwiązaniom, z racji tego, iż gaz paliwo spalające się w sposób czystszy. Spalając się wytwarza mniej cząstek ciągle korzystających z oferty naszej firmy, a zatem może naprawdę przedłużyć witalność wielu silników.

Co więcej auta napędzane LPG wydzielają:
•    14% mniej emisji CO2 aniżeli samochody benzynowe,
•    10% mniej niż silniki diesla,
•    wytwarzają 50% mniej tlenków azotu aniżeli benzyna,
•    wytwarzają 20% mniej tlenków azotu niż olej napędowy.

Jak w takim razie widać są ściśle mówiąc sporo lepsze dla środowiska. Tym o wiele bardziej, jeśli jeździsz jednym z mniej ekonomicznych aut, widzisz teraz bez owijania w bawełnę, że zdecydowanie warto rozważyć konwersję wehikułu na gaz. Te wszelkie wyżej wymienione dowody przemawiają za tym w dosadny sposób.

Comments are closed.